Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Częstoszowice

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka Częstoszowice

Częstoszowice,małopolskie

249 000 zł3 332 m² 74,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka 33 ary Z pozwoleniem I projektem domu częstoszowice Marzysz o domu w miejscu, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a dojazd do miasta zajmuje chwilę? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Częstoszowice

Częstoszowice,małopolskie

249 000 zł3 455 m² 72,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń ->zobacz->zaproponuj cenę->my zajmiemy się resztą! Biuro Nieruchomości ww dom proponuje do sprzedaży: miechów, gmina Książ Wielki, miejscowość Częstoszowice Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka siedliskowa przy lesie Mianocice

Mianocice(Częstoszowice + 4 km)

109 000 zł2 208 m² 49,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży trzy działki, położone w Mianocicach w gminie Książ Wielki. Działki ma numery geodezyjne: 315/3 powierzchnia 20,60 ar, szerokość od strony drogi około 27.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Matejki

Miechów(Częstoszowice + 12 km)

870 000 zł135 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferuję dom w zabudowie bliźniaczej, sprzedawany w stanie deweloperskim. Cena nieruchomości wynosi 870 000zł. Opis nieruchomości: dom o powierzchni użytkowej 130.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Prandocin-Iły

Prandocin-Iły(Częstoszowice + 18 km)

930 000 zł5 619 m² 165,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,5619 ha (5619 m ) położona w miejscowości Prandocin-Iły, gmina Słomniki, w powiecie krakowskim. Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Żarnowiec(Częstoszowice + 22 km)

269 000 zł63 m² 4 269,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań w stanie deweloperskim w miejscowości Żarnowiec, 10 min. drogi od Wolbromia, 20 minut drogi od Miechowa! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł150 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 150 m2, położone w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych, tylko 1,5 km od Rynku Głównego w Miechowie. Pierwsza kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Pojałowice

Pojałowice(Częstoszowice + 13 km)

105 000 zł1 298 m² 80,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Pojałowicach, w gminie Miechów, 8 km od Miechowa i 40km od Krakowa. Działka ma numer geodezyjny 345/1, powierzchnię 13 ar, 27 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Brzozy II

Skalbmierz(Częstoszowice + 22 km)

25 zł/m²118,60 m² 2 965 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Podporucznika Brzozy 8, skalbmierz Powierzchnia uż.: 118,60 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 505 o pow. 754m2 Cena: 25,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Maków

Maków(Częstoszowice + 20 km)

290 000 zł140 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego z przeznaczeniem do gruntownej przebudowy lub rozbiórki wraz innymi zabudowaniami (w tym dużym wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smroków(Częstoszowice + 19 km)

130 000 zł1 100 m² 118,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedamy przestrzenne, kształtne działki budowlane o powierzchni odpowiednio ok. 1000, 1100, 1250 m2, położone w m Smroków, gmina Słomniki w spokojnej, bardzo urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Klonów

Klonów(Częstoszowice + 10 km)

659 000 zł120 m² 5 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z potencjałem na dużej działce (25 ar) Klonów, blisko S7 Szukasz ciszy, kontaktu z naturą i przestrzeni, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Częstoszowice

Częstoszowice,małopolskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:18 746 m²

Gospodarstwo rolne blisko 2 ha z domem mieszkalnym, stodołą i budynkami gospodarczymi w miejscowości Częstoszowice na terenie gminy Książ Wielki. Nieruchomość położona w bardzo.